Jogínkou

Lekce jógy a relaxace


Jógu je třeba naplno prožít

Propojení těla, mysli a dechu je našim mottem, na které dbáme při každé praxi. Cílem je naučit se správně dýchat v pozicích - ásanách, jít do pozic se správnou technikou - umět se uvolnit ale i zpevnit. "Nacítit" se na postavení kloubů a svalů. 

Vytvoříte si prostor, ve kterém budete především sami sebou a v sobě. Vaše tělo, mysl a dech bude na prvním místě. Naučíme se zklidnit rozbouřené myšlenky, naslouchat svým emocím, svoji intuici, která nás povede k prohloubení praxe. Nebude chybět ani filozofie a historie jógy, díky které pochopíme, proč je jóga uceleným a komplexním prostředkem ke znovunalezení svého Já.

Půlroční kurz a open class lekce povede máma, milovnice pohybu a přírody, Albi Chládková. Józe se věnuje již 8 rokem, součástí jejího života je i lezení, box nebo překážkové závody. Nyní je pro ni hlavní její dvouletý syn a prohloubení znalostí v anatomii, pohybu a především józe. 

Ráda pracuji s lidmi, poznávám jejich příběhy a jejich vnitřní vesmír. Těší mě úsměvy a spokojenost na konci praxe.

Rozvrh

Úterý 17.00 hod Open class (nepravidelně)

Úterý 18.15 hod Kurz "Buď jogínkou"


Co vám lekce přinesou?

Najdete svůj vlastní cíl, který dosáhnete

Jóga má více významů a je jen na vás, který z nich přijmete za svůj. Může to být například zastavení nebo zklidnění mysli, propojení sama se sebou, načerpání energie, uvolnění napětí v těle, zpevnění svalů, protažení nebo jen bytí v příjemném prostředí plném klidu a pohody.  

Harmonizace ženské energie

Naučíte se pozice, které posílí hormonální rovnováhu vašeho těla. Budete pracovat na zmírnění či úplném odstranění PMS. Najdete ladnost, lehkost a krásu v každé ásaně.  

Zlepšení zdraví

Pravidelnou praxí podpoříte celkový zdravotní stav, zvýšíte pružnost vašeho těla. Budete pracovat na lepší pohyblivosti kloubů. V otevřených pozicích posílíte plíce, detoxikujete organismus a zvýšíte imunitu. Omladíte tělo i mysl.  

Jak probíhá lekce Jogínkou?

Úvod a dechové techniky 

Protažení - jemné cviky sarvahitaásany

Jógová praxe bude pokaždé zaměřená na konkrétní partie a podporu orgánů 

Závěrečné protažení 

Vedená relaxace  

Pozdrav ÓM!  

Co s sebou na lekci?

- Legíny a tričko / mikinu ( na závěrečné relaxaci ležíme na zemi)

- Vlastní podložku ( Budeme mít několik k zapůjčení, ale svoje je lepší)

- Pití (ideálně čistou vodu)


Kdo lekce povede?

Albína Chládková

Držíme vám místo na podložce