Jogínkou

Lekce jógy a relaxace


Jógu je třeba naplno prožít

Propojení těla, mysli a dechu je našim mottem, na které dbáme při každé praxi. Cílem je naučit se správně dýchat v pozicích - ásanách, jít do pozic se správnou technikou - umět se uvolnit ale i zpevnit. "Nacítit" se na postavení kloubů a svalů. 

Vytvoříte si prostor, ve kterém budete především sami sebou a v sobě. Vaše tělo, mysl a dech bude na prvním místě. Naučíme se zklidnit rozbouřené myšlenky, naslouchat svým emocím, svoji intuici, která nás povede k prohloubení praxe. Nebude chybět ani filozofie a historie jógy, díky které pochopíme, proč je jóga uceleným a komplexním prostředkem ke znovunalezení svého Já.

Půlroční kurz a open class lekce povede máma, milovnice pohybu a přírody, Albi Chládková. Józe se věnuje již 8 rokem, součástí jejího života je i lezení, box nebo překážkové závody. Nyní je pro ni hlavní její dvouletý syn a prohloubení znalostí v anatomii, pohybu a především józe. 

Ráda pracuji s lidmi, poznávám jejich příběhy a jejich vnitřní vesmír. Těší mě úsměvy a spokojenost na konci praxe.


Připravujeme


Co vám lekce přinesou?

Najdete svůj vlastní cíl, který dosáhnete

Jóga má více významů a je jen na vás, který z nich přijmete za svůj. Může to být například zastavení nebo zklidnění mysli, propojení sama se sebou, načerpání energie, uvolnění napětí v těle, zpevnění svalů, protažení nebo jen bytí v příjemném prostředí plném klidu a pohody.  

Harmonizace ženské energie

Naučíte se pozice, které posílí hormonální rovnováhu vašeho těla. Budete pracovat na zmírnění či úplném odstranění PMS. Najdete ladnost, lehkost a krásu v každé ásaně.  

Zlepšení zdraví

Pravidelnou praxí podpoříte celkový zdravotní stav, zvýšíte pružnost vašeho těla. Budete pracovat na lepší pohyblivosti kloubů. V otevřených pozicích posílíte plíce, detoxikujete organismus a zvýšíte imunitu. Omladíte tělo i mysl.  

Jak probíhá lekce Jogínkou?

Úvod a dechové techniky 

Protažení - jemné cviky sarvahitaásany

Jógová praxe bude pokaždé zaměřená na konkrétní partie a podporu orgánů 

Závěrečné protažení 

Vedená relaxace  

Pozdrav ÓM!  

Co s sebou na lekci?

- Legíny a tričko / mikinu ( na závěrečné relaxaci ležíme na zemi)

- Vlastní podložku ( Budeme mít několik k zapůjčení, ale svoje je lepší)

- Pití (ideálně čistou vodu)


Kdo lekce povede?

Albína Chládková

Držíme vám místo na podložce