Poslední novinky

26.1. jsme oficiálně ukončili první pololetí kurzu Folk it pro nejmenší. 2.2. Otevíráme kurz pro nově přihlášené do 2. pololetí. Kurzisti z 1. pololetí si mohou během následujících 2 týdnů ještě dovybrat absence.

Připomínáme, že během jarních prázdnin 13.-19.3.23 lekce jak pro děti tak pro dospělé neprobíhají. Ve státní svátky 10.4., 1.5. a 8.5. lekce také neprobíhají.

Děkujeme za vaši účast na otevřených hodinách, které se uskutečnily 12.12.22 v prostoru baletní školičky na Antonínské a 14.12.22 v Divadle Koráb. Na každé hodině se sešla příjemná skupinka dětí i dospělých. Děti spolu s jejich paní učitelkou předvedly jak to chodí u nás v baletní školičce a za odměnu jim obecenstvo darovalo vřelý potlesk.

Užijte si svůj elegantní dámský večírek na baletním sále. Večer začnete příjemnou 60ti minutovou taneční lekcí, která bude připravena podle vašich představ. Nádech baletu, moderního nebo lidového tance. Rádi pro vás připravíme také lekci filmového nebo muzikálového tance. Relaxace, posilování a protáhnutí je samozřejmostí.

Od pondělí 31. října začnou některé kurzy probíhat v baletním sále na Antonínské 5 v Brně. Konkrétně pondělní baletní školička a kurz pro dospělé Baletkou. Dále pak čtvrteční Folk it pro nejmenší děti s rodiči. Kurz Bohémkou pro dospělé bude moci využívat oba dva prostory po předchozí domluvě s lektorkou Anitou Fajtovou. Kurz Baletkou bude naplno...