Poslední novinky

Právě jsme zahájili zápis na novou sezónu 2023/2024 v Praze! Kurzy budou probíhat v pondělí v tanečním studiu Voila ve Školské ulici. Vypsali jsme kurzy baletní školičky pro děti od 3 do 5 let ve 14.30 a 15.30 hod a kurz Baletkou pro dospělé začátečníky v 16.00 hod.

Závěr umělecké sezóny 22/23 se blíží. Letos budeme končit otevřenou hodinu u nás na baletním sále Antonínská v Brně. Děti se mohou těšit na památeční list a malý dáreček. Společně si užijeme příjemný zážitek a budeme se na vás těšit v nové sezóně 23/24.

13.6.2023 proběhne zápis na novou sezónu. Vám, kteří s námi již tančíte držíme do 12.6.2023 místo. Dejte nám vědět, jestli s námi budete chtít tancovat i nadále. Následně místa uvolňujeme pro ty, kteří si je předběžně rezervovali. Na zkušební lekci 13.6. se s vámi rádi osobně domluvíme. Napiště nám, pokud se budete chtít zápisu a zkušební lekce...

Čtvrteční tanečnice moderního tance v rámci kurzu pracovaly s ikonou přirozeného tance a contemporary Dash. Zážitky jsou ty nejhezčí dárky. Tohle je naše poděkování za to, že jste s námi !

Je nám potěšením, že můžeme spolupracovat s takovými osobnostmi jako je například Ivona Jeličová, dlouholetá primabalerína Národního divadla v Brně. Ivona u nás vede individuální lekce, které se konají po domluvě o víkendu. Lekce jsou určeny pro profesionální i amatérské tanečníky od 13 let.

Kurz buď baletkou pro středně pokročilé vede spolu s Petrou Říhovou aktivní baletka Národního divadla v Brně Elizaveta Shibaeva! S touto temperamentní lektorkou se můžete setkat ve vybrané středy v 18.30 hod.