Lektorky

Hlavní lektorky

Petra Říhová

Majitelka Baletkou

Vede některé kurzy baletní školičky a kurz Baletkou pro dospělé. Stará se o komunikaci a o to, aby vám u nás bylo hezky. 

Vystudovala Střední Zdravotnickou školu, Taneční konzervatoř a  téměř deset let působila jako členka baletu Národního divadla v Brně. Po odchodu z divadelního světa na mateřskou dovolenou se věnovala dceři a zároveň spolu s partnerem rekonstruovala venkovský dům Modrobílá chaloupka, na Jižní Moravě. Momentálně se naplno věnuje taneční škole Baletkou a dalším projektů.

Vlastní cestou ke svým snům 

Anita Fajtová


Vede kurz Bohémkou pro dospělé

Anita je absolventka Taneční konzervatoře, bývalá členka Baletu Národního Divadla v Brně a zakladatelka bezobalového obchodu Nebalenka. Je to přesně ten člověk, který vás dokáže příjemně strhnout a motivovat. Svojí krásnou energií a přátelským přístupem si získá určitě i Vás.

Zamiluj se do sebe, do života a pak do koho chceš (Frida) 

Anita Gailly

Vede kurz Folk it, "krůček po krůčku".

Tančit, hrát si a tvořit s dětmi, to je nejlépe investovaná energie. Vše, co dávám, se mi nekonečně znásobeno vrací. Takto vnímá svoji práci s dětmi naše lektorka Anita. 

25 let strávila ve FS Jánošíček a z toho více než polovinu působila jako vedoucí přípravky. Je bývalou tanečnicí VUS Ondráš, působila také na ZUŠ Pavla Křížkovského. Současně pracuje v charitativní organizaci DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Baví ji hrát si s dětmi, proto se těší z vedení lekcí Folk it!

Tančit, hrát si a tvořit s dětmi, to je nejlépe investovaná energie. Vše, co dávám, se mi nekonečně znásobeno vrací. 

Externí lektorky

Albína Chládková


Irena Halíková

Zafirah


Lektorka moderního tance


Hledáme milé lektory tance do našeho nového prostoru.

Jste to vy?

Napište nám.

Spolupracujte s námi

Jste lektor, tvůrce, máte nápad? Napište nám, třeba společně něco vymyslíme.