Lektorky

Petra Říhová


Zakladatelka studia, vede Baletní školičku a kurzy Baletkou pro dospělé

Vystudovala Střední Zdravotnickou školu, Taneční konzervatoř a  téměř deset let působila jako členka baletu Národního divadla v Brně. Splnila si své baletní sny a měla tu čest být například Sněhurkou v baletu Sněhurka a sedm trpaslíků, Bílou labutí v baletu Black and white nebo Velkou labutí v klasickém Labutím jezeru. Odtancovala téměř všechny sborové tance, které byly za dobu jejího působení na repertoaru Národního divadla v Brně. Po odchodu z divadelního světa na mateřskou dovolenou se věnovala dceři a zároveň spolu s partnerem rekonstruovala venkovský dům Modrobílá chaloupka, na Jižní Moravě. Nyní se věnuje tanečnímu studiu Baletkou, organizuje jeho provoz a vede lekce nazvané Baletní školička a Baletkou. Dokáže motivovat stejně stydlivé a introvertní lidi, k tomu aby se nebáli a šli vlastní cestu. 

Vlastní cestou ke svým snům 

Anita Fajtová


Vede kurz moderního tance pro děti a kurzy Bohémkou pro dospělé

Anita je absolventka Taneční konzervatoře, bývalá členka Baletu Národního Divadla v Brně a zakladatelka bezobalového obchodu Nebalenka. Je to přesně ten člověk, který vás dokáže příjemně strhnout a motivovat. Svojí krásnou energií a přátelským přístupem si získá určitě i Vás.

Zamiluj se do sebe, do života a pak do koho chceš (Frida) 

Anita Gailly

Vede kurz Folk it, "krůček po krůčku".

Tančit, hrát si a tvořit s dětmi, to je nejlépe investovaná energie. Vše, co dávám, se mi nekonečně znásobeno vrací. Takto vnímá svoji práci s dětmi naše lektorka Anita. 

25 let strávila ve FS Jánošíček a z toho více než polovinu působila jako vedoucí přípravky. Je bývalou tanečnicí VUS Ondráš, působila také na ZUŠ Pavla Křížkovského. Současně pracuje v charitativní organizaci DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Baví ji hrát si s dětmi, proto se těší z vedení lekcí Folk it!

Tančit, hrát si a tvořit s dětmi, to je nejlépe investovaná energie. Vše, co dávám, se mi nekonečně znásobeno vrací. 

Lektorka kurzu jogínkou

Lektorka baletní školičky

Lektorka tance

Lektorka cvičení maminek s dětmi 


Hledáme milé lektory tance do našeho nového prostoru.

Jste to vy?

Napište nám.

Spolupracujte s námi

Jste lektor, tvůrce, máte nápad? Napište nám, třeba společně něco vymyslíme.