Lektorky Brno

Zakladatelka a majitelka Baletkou

Lektorka středeční baletní školičky a kurzu Baletkou pro dospělé. 

Stará se o chod a o to, aby vám u nás bylo hezky. 

Vystudovala Střední Zdravotnickou školu, Taneční konzervatoř a  téměř deset let působila jako členka baletu Národního divadla v Brně. Po odchodu z divadelního světa na mateřskou dovolenou se věnovala dceři a zároveň spolu s partnerem rekonstruovala venkovský dům Modrobílá chaloupka, na Jižní Moravě. Momentálně se naplno věnuje taneční škole Baletkou a svojí rodině.

Vlastní cestou ke svým snům 

Baletní školička v úterý

Lektorka úterní baletní školičky

Tereza Mrkosová je absolventkou Taneční konzervatoře v Brně, tančila v divadle v Olomouci a Národním divadle v Brně. V současné době se věnuje taneční pedagogice. 

Vede baletní školičku a kurz Barre

Vede kurz Bohémkou pro dospělé (mat. dovolená)

Anita je absolventka Taneční konzervatoře, bývalá členka Baletu Národního Divadla v Brně a zakladatelka bezobalového obchodu Nebalenka. Je to přesně ten člověk, který vás dokáže příjemně strhnout a motivovat. Svojí krásnou energií a přátelským přístupem si získá určitě i Vás.

Zamiluj se do sebe, do života a pak do koho chceš (Frida) 

Lektorka kurzu Folk it, "krůček po krůčku".

Tančit, hrát si a tvořit s dětmi, to je nejlépe investovaná energie. Vše, co dávám, se mi nekonečně znásobeno vrací. Takto vnímá svoji práci s dětmi naše lektorka Anita. 

25 let strávila ve FS Jánošíček a z toho více než polovinu působila jako vedoucí přípravky. Je bývalou tanečnicí VUS Ondráš, působila také na ZUŠ Pavla Křížkovského. Současně pracuje v charitativní organizaci DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Baví ji hrát si s dětmi, proto se těší z vedení lekcí Folk it!

Tančit, hrát si a tvořit s dětmi, to je nejlépe investovaná energie. Vše, co dávám, se mi nekonečně znásobeno vrací. 

Lektorka moderního tance pro dospělé Bohémkou

Petra se tanci a umění věnuje od malička. Studovala taneční obor na ZUŠ ve Frenštátě p.R, kde navštěvovala také výtvarný obor, hodiny klavíru a působila jako člen pěveckého sboru Garrendo. Od 15 let začala působit jako vedoucí v oddíle DUHA Klubáci, kde připravovala víkendové akce a letní tábory pro děti. Ze světa umění to vede zkratkou do světa vědy, její práce a vášeň je chemie, kterou vystudovala na MU Brno, a nyní pracuje v tomto oboru. Umění u učení se ale věnuje stále, v letech 2012, 2017-2020 působila také jako pedagog tance na ZUŠ ve Frenštátě p.R. V roce 2019 dokončila studium na konzervatoři Taneční Centrum Praha obor pedagogika tance.

Lektorka baletu a soukromých lekcí

Táňa má 24 let a od dětství se kromě hudby věnuje také baletu. V roce 2018 dokončila studium na Taneční konzervatoři v Brně a od té doby byla členkou baletního souboru Novosibirského divadla opery a baletu v Rusku. Tančila sborové a sólové role v baletech jako je Labutí jezero, Louskáček, Spící krasavice, Giselle, Korzár, Don Quixote, Drahokamy, Popelka, Spartakus a další. Od jara je zpátky v rodném Česku a věnuje se rodině a malé dceři. Má zkušenost s vedením baletních lekcí pro děti a studenty od 4 do 18 let. Vedla workshopy pro studenty Taneční konzervatoře. Ráda se věnuje také zájemcům o individuální lekce baletu na jakékoliv úrovni.  

Lektorka Baletkou pro dospělé a Špičkovek

Hostující lektorka baletkou

Hostující lektorka

Externí lektorky

Irena Halíková, tanec a orient

Zafirah, orient a tango

Sheyla, orient

Bohemian school burlesque, burleska

Innessa, tanecLektorky Praha

Baletní školička v Praze

Lektorka pondělní baletní školičky

Nela je bývalou dlouholetou členkou baletu Národního divadla v Praze. Po dobu svého působení v ND měla možnost tančit v mnoha baletních inscenací. Hostovala také v zahraničních divadlech. Zúčastnila se jako soutěžící i porotce několika tanečních soutěží u nás i v zahraničí. V současné době je na mateřské dovolené. Dlouhodobě se věnuje pedagogické činnosti a od letošního roku studuje na vysoké škole AMU.

Spolupracujte s námi

Jste lektor, tvůrce, máte nápad? Napište nám, třeba společně něco vymyslíme.