Už v pondělí tančíme ve Werichově vile v Praze!

21.07.2023

V pondělí začíná náš kurz baletní školičky pro děti od 3 do 5 let v Praze ve Werichově vile. Najdete nás na Kampě přímo v podkroví Werichovy vily. Vejdete dovnitř, půjdete k recepci a tam se zeptáte. Přijďte cca 10 minut předem.

 
Děti se převléknou do cvičebního oblečení. Ideální je trikot, punčošky a piškoty. Pokud ale baletní oblečení nemáte, stejně tak na tento krátký kurz budou stačit legíny a tričko/tílko nebo šatičky v bílé nebo růžové barvě a bílé ponožky. Sukýnky budeme dětem přímo při lekci půjčovat. Vlásky prosíme nemít volně.
Těšit se na vás a vaše děti bude lektorka Nela Strnadová. Petra Říhová bude některé dny přítomna pro případnou pomoc s organizací a fotodokumentaci. První den se vás zeptáme, jestli vám nebude vadit, když budeme vaše děti decentně fotit. Vždy respektujeme přání rodičů a zveřejňujeme jen to, co je milé.
Každý den bude mít téma jiné pohádky. Budeme cvičit, tancovat, hrát si a improvizovat. V pátek vám ukážeme malé představení z ukázek z celého týdne.

 
Uvidíme jak nám to v podkroví půjde. Jsou tam gauče a křesílka, kde si rodiče mohou odpočinout. Na sálech se většinou snažíme, aby lekce proběhla bez přítomnosti rodičů (lepší koncentrace a napojení se na lektorku). Vzhledem ke krátké době kurzu a specifickému prostoru to necháme na tom, jak to bude pro vás a vaše děti příjemné.


Budeme se na vás moc těšit!

Mějte krásný víkend


S pozdravem Petra Říhová a Nela Strnadová