Od 31.10.22 Otevíráme baletní sál na Antonínské

24.10.2022

Od pondělí 31. října začnou některé kurzy probíhat v baletním sále na Antonínské 5 v Brně. Konkrétně pondělní baletní školička a kurz pro dospělé Baletkou. Dále pak čtvrteční Folk it pro nejmenší děti s rodiči. Kurz Bohémkou pro dospělé bude moci využívat oba dva prostory po předchozí domluvě s lektorkou Anitou Fajtovou. Kurz Baletkou bude naplno využívat Baletní sál na Antonínské.

Proč se některé kurzy přesouvají? Chceme, abychom vám mohli přinášet ty nejhezčí zážitky a nejkvalitnější výuku. A tak, když se v září uvolnil prostor na Antonínské, okamžitě jsme se rozhodli využít příležitosti a nabídnout vám možnost většího prostoru. V Divadle Koráb zůstáváme také. Moc rádi tady budeme tančit jednou týdně ve středu. Ostatní dny se s vámi potkáme na Antonínské.


Kde to přesně je? Najdete nás na maps. Stačí, když vyplníte, že hledáte Baletkou.Přesná adresa je Antonínská 5, 602 00 Brno-středKdyž pojedete tramvají z města, vystoupíte na zastávce Antonínská, přejdete, půjdete 50m na jih po Lidické (kousek se vrátíte), odbočíte doprava na Antonínskou, půjdete mírně nahoru cca 110m, po pravé straně uvidíte průchod, projdete do malého dvoru a na konci už nás najdete. Je to opravdu kousek od zastávky i z města. Kovové dveře, zatím asi ještě modré (stihneme je přetřít? :)) budou pootevřené. Vstoupíte do malého předsálí, kde už na vás bude čekat vaše lektorka. Děti se budou převlékat přímo v předsálí, dospělí pak na okraji baletního sálu. První týden musíme vyzkušet jak nám to nejlépe bude vyhovovat. Opět platí, že otevíráme 15 min, před lekcí.


Pokud byste měli ohledně nového baletního sálu ještě nějaké další otázky, napište.


Jinak jsme přidali nový kurz Jogínkou, který vede milá a éterická lektorka Albína Chládková. Kurz bude probíhat v úterý v 18.15 hod. A nový kurz Baletkou v pondělí 19.30 hod. Stále je také možnost přihlásit se na open class lekce Vyzkoušej si balet 8.11. a Vyzkoušej si moderní tanec 15.11. v 18.00 hod.


Pro vás, rodiče, baletky a bohémky, kteří již chodíte do jednou kurzu jsou všechny naše další kurzy a open class lekce s deseti procentní slevou. 


Budeme se na vás těšit!

Mějte krásný podzimní týden.


Petra Říhová

Baletkou