Baletní školička 0. třída

Baletní školička od 3 do 5 let


Kdo si tančí, má se dobře

Baletní škola je určena pro všechny umělce, kteří touží skákat, tančit, točit se a přitom se učit. S úsměvem na rtech si děti osvojí správné držení těla, základy baletu, lásku k umění a radost do života. 

Rozvrh hodin

Aktuální rozvrh najdete zde:

Rezervace a eshop


První pololetí má celkem cca 15 lekcí, začíná v říjnu a je zakončeno otevřenou hodinou nebo představením. Druhé pololetí má celkem 17 lekcí a je zakončeno otevřenou hodinou nebo představením. 

Kapacita ročníku je omezena. V Divadle Koráb je to namaximálně 8 dětí. V Ateliéru Antonínská 12 dětí. Klademe důraz na individuální přístup.

Všechny lekce jsou přístupné i pro rodiče, ale budeme rádi když nám dáte důvěru a zajdete si během lekce třeba na kávu.


Co dětem lekce přinesou?


Správné držení těla

Naučit se správnému držení těla už v mládí je snad to najdůležitější.

Taneční a hudební rozvoj

Základy baletních pozic, kroků a skoků. S úsměvem na rtech a na hudbu. 

Fantazie 

Taneční hry, improvizace, příprava představení. Baví nás předávat radost do života a hledat možnosti vlastní představivosti. 

Ceník

První pololetí

Děti se přihlašují na celý školní rok. Je možné zaplatit celou částku najednou nebo 1. pololetí do týdne od podpisu přihlášky a 2. pololetí pak do konce roku 2022.

Výuka probíhá jednou týdně. Lekce pro nejmenší trvají 45 min. Pololetí je uzavřeno představením nebo slavnostní otevřenou hodinou pro rodiče a přátele studia. 


Cena kurzu 2600 Kč za 17 lekcí (Ve 2. pololetí)

Více info v eshop a rezervace


V čem do baletu?


Malým baletkám to sluší v růžovém nebo bílém trikotu, punčocháčích a piškotech. Vlasy si vyčešou do culíku nebo drdolu a pro parádu ozdobí mašlí. Nezapomeňte sukýnku a případně pletené návleky na hohy a mikinu na zahřátí. Starší baletky si mohou zvolit barvu trikotu a sukýnky podle vlastního uvážení. Kluci si obléknou elegantní tepláčky a bílé tričko. Bude nás těšit, když se vaše děti budou cítit hezky, proto se jim oblečení musí líbit a musí mít radost si je oblékat.

Kde mohu pořídit baletní oblečení?

Vše potřebné najdete například v našem eshopu nebo v jakémkoli jiném baletním obchodě. Spolupracujeme s brněnskou módní značkou Reparáda, která pro nás připravuje férovou kolekci pro malé i velké baletky a tanečnice. 

A co baletní boty?

Dívky budou v baletní školičce obouvat růžové baletní piškoty, kluci bílé nebo černé piškoty. Zakoupit je můžete například v prodejně Dance shop v Brně.


Kde nás najdete?

Baletkou, Divadlo Koráb

Divadlo Koráb, Dům u Tří Knížat

Jánská 449/12, 602 00 Brno-střed

Baletkou, Ateliér tance

Antonínská 5, Brno 

736 205 467

info@baletkou.com

Držíme vašim baletkám a tanečníkům místo u tyče