Vyzkoušej si moderní tanec 13.12.2022 v 17.00 hod

2. Open class "buď bohémkou"

V úterý 13.12. v 17.00 hodin proběhne první open class lekce moderního tance. Lekce se uskuteční na baletním sále Antonínská.

Lekce jsou speciálně připraveny pro všechny, kteří touží být bohémem. Drdol a piškoty si nechte do baletu. Tady budete bosky a rozcuchaní! Naučíte se pohybovat svobodomyslně, živelně, každou buňkou těla. Nezapomínáme, že i moderní tanec má svoji formu, kterou je třeba se učit. Na každé lekci vás proto postupně zasvětíme do tajů tohoto umění. Posilování a pořádné protažení těla v rámci lekce je samozřejmostí.

Ještě jste nikdy na podobné hodině nebyli a nejste si jistí, jestli to bude pro vás? Nejprve se přestaňte "škatulkovat" a pak pojďte do toho! Buďte chvíli Bohémkou, i když by to do vás třeba nikdo neřekl. Na tanci je krásné právě to, že můžete být kým chcete.

Půlroční kurz a open class lekce povede Anita Fajtová. Absolventka Taneční konzervatoře, bývalá členka Baletu Národního Divadla v Brně a zakladatelka bezobalového obchodu Nebalenka. Anita je přesně ten člověk, který vás dokáže příjemně strhnout a motivovat. Svojí krásnou energií a přátelským přístupem si získá určitě i Vás. 

190,00 Kč