Připravujeme Baletkou 1. pololetí (Velký baletní sál)

Připravujeme pro vás nový prostor v Brně. Velký baletní sál na Antonínské, kde bude oproti komornímu Divadlu Koráb větší možnost skokových variací a tance v prostoru. Lekce budou probíhat za minimálního počtu 5 tanečníků a maximálního 12.

Jakmile vytvoříte rezervaci, napíšeme vám kolik tanečníků se přihlásilo a případně vám nabídneme čas, který bude naplněn. 

Dopolední lekce:

Úterý 7.30 hod - 8.30 hod

Odpolední lekce:

Čtvrtek 19.30 hod - 20.30 hod

Kurz bude začínat první týden v listopadu a končit poslední týden v lednu. 

Hodiny jou pro všechny, kteří chtějí cvičit, protáhnout se a být na chvíli baletkou. Ať už je to Váš dětský sen, nebo jen toužíte mít hezkou postavu.

Balet je elegantní umění, které přinese do vašeho života smysl pro řád a taky trochu bohémské rozpustilosti. Zase budete švihat nohama, skákat a mít drdol ve vlasech. Na každé hodině se naučíte kousek choreografie z velkého baletního představení a na chvíli se proměníte třeba v zamilovanou Jůlii, něžnou labuť nebo temperamentí Carmen.

Absolvujte půlroční kurz, ve kterém se postupně naučíte základům baletu a neodejdete bez pořádného posílení a protažení.

Úroveň kurzu bude upravena podle přihlášených studentů. Ideání je však pro začátečníky a mírně pokročilé. Středně a velmi pokročilí tanečníci nám mohou napsat a my se pokusíme vytvořit kurz přímo pro ně.

2 990,00 Kč