Baletkou (středa 18.30 hod) Choreografie a špičkovky

Nový kurz od konce ledna

Středa 18.30 hod, 60 minut (17 lekcí)

Začátečníci a mírně pokročilí

Středeční lekce jsou určeny pro všechny, kteří k nám chodí do pondělního základního kurzu a nebo jsou mírně pokročilí. Zaměříme se na baletní choreografie a začneme od základu tanec na baletních špičkovkách.

Kurzy jsou pro všechny, kteří chtějí cvičit, protáhnout se a být na chvíli baletkou. Ať už je to Váš dětský sen, nebo jen toužíte mít hezkou postavu.

Balet je elegantní umění, které přinese do vašeho života smysl pro řád a taky trochu bohémské rozpustilosti. Zase budete švihat nohama, skákat a mít drdol ve vlasech. Na každé hodině se naučíte kousek choreografie z velkého baletního představení a na chvíli se proměníte třeba v zamilovanou Jůlii, něžnou labuť nebo temperamentí Carmen.

Absolvujte půlroční kurz, ve kterém se postupně naučíte základům baletu a neodejdete bez pořádného posílení a protažení.

Úroveň kurzu bude upravena podle přihlášených studentů. Ideání je však pro začátečníky a mírně pokročilé. Středně a velmi pokročilí tanečníci nám mohou napsat a my se pokusíme vytvořit kurz přímo pro ně.

Lekce budou probíhat na velkém baletním sále Antonínská.


3 200,00 Kč