Kde nás najdete v Brně?


Pravidelné kurzy a open class lekce pro děti a dospělé probíhají v Baletním ateliéru na Antonínské v Brně. Představení a artové hodiny baletní školičky pořádáme na stálé scéně Divadla Koráb. 


Divadlo Koráb, v domě u Tří Knížat v Brně. 

Původní gotické sklepy z 13. a 14. století současný majitel upravil pro divadelní sál a galerii. Prostor má tak díky historii, kamenným zdím, cihlovým klenbám a aktivně působící divadelní scéně krásný a silný genius loci. Divadlo Koráb je naší stálou scénou, kde pořádáme některé lekce  a představení.

Baletní Ateliér, Antonínská 5, Brno

V menším dvoře, vedle ZŠ. Útulné malé předsálí, wc, sprcha a samotný baletní sál. Vše sladěno do příjemných jemných barev. Dámský budoár, kde si můžete sami uvařit čaj a užít útulnou atmosféru.


Sledujte nás na instagramuJak se k nám dostanete?

Najdete nás v centru Brna.

Divadlo Koráb

Dům U Tří knížat, Jánská 12, 602 00

Baletní sál

Antonínská 5, Brno, 602 00

rozaristore@gmail.com

Půjdete k nám poprvé?


Divadlo Koráb

Prostor pro představení a artové hodiny

Pojďte a projděte bránou do nitra měšťanského domu. Nad hlavou uvidíte logo divadla Koráb a studia tance Baletkou. Vstupte. Užijte si atmosféru krásného dvora. Přímo před vchodem do sklepních prostor divadla si můžete dát dobrou kávu v příjemné kavárně. Po levé straně od vchodu uvidíte plakát studia Baletkou. Nechte se zlákat tanečnicí na fotce, otevřete dřevěné dveře a vstupte. Po kamenných schodech kráčejte dolů. Za chvíli budete dole. Nyní se před vámi otevřel autentický prostor Divadla Koráb. Kousek za vchodem vás uvítá usměvavá tanečnice, která bude vést váš kurz. Poví vám, kde se můžete převléknout, ukáže toalety a popřeje, ať si ten čas pro sebe hezky užijete. Od této chvíle jste baletkou, bohémkou, tanečnicí nebo jogínkou. V piškotech, bosky nebo botičkách s podpatkem pak půjdete do tanečního prostoru na pravé straně a nebo jeviště na straně levé. Tady proběhne vaše lekce. Nezapomeňte si vzít svoje cenné věci a pití s sebou. Sportovní skříňky na klíček tady nemáme. K převlékání vám bude sloužit lavice a židle. Podobně,  jako byste byla s divadlem třeba na turné. Sprchy v divadle Koráb bohužel nejsou. Velkou výhodou sklepního prostoru je jednak silná atmosféra, ale také příjemná teplota zvláště v letních měsících. V zimě nemusíte mít strach, prostor je pravidelně vytápěn.


Baletní sál Antonínská

Prostor pro pravidelné kurzy a open class

Když pojedete tramvají z města, vystoupíte na zastávce Antonínská, přejdete, půjdete 50m na jih po Lidické (kousek se vrátíte), odbočíte doprava na Antonínskou, půjdete mírně nahoru cca 110m, po pravé straně uvidíte průchod, projdete do malého dvoru a na konci už nás najdete. Je to opravdu kousek od zastávky i z města. Kovové dveře, zatím asi ještě modré (stihneme je přetřít? :)) budou pootevřené. Vstoupíte do malého předsálí, kde už na vás bude čekat vaše lektorka. Děti se budou převlékat přímo v předsálí, dospělí pak na okraji baletního sálu. 


Chcete se na něco zeptat?

Napište nám a my se vám rádi ozveme zpět.